Mezi Světy věrnostní VIP program pro firmy

28.02.2012 20:23

Mezi Světy věrnostní program

Vaše oblíbené knihkupectví Mezi Světy se rozhodlo zpřístupnit velmi oblíbený VIP zákaznický program i všem firmám a společnostem v regionu. Jste vlastníkem společnosti? Máte na starosti nákup odborné či jiné literatury ve Vaší společnosti? Pracujete v oddělení lidských zdrojů? Jste zaměstnancem společnosti a rádi byste představili svému nadřízenému nápad, který s radostí přivítá? Pak jsou níže uvedené řádky určeny právě Vám.

Jako i ostatní obchodní a výrobní společnosti, utratí jistě i Vaše společnost ročně nemalou částku za nákup aktuální verze zákonů či odborné literatury. Když už je nezbytné tyto peníze utratit, co takhle z toho mít nějakou výhodu? A my Vám nabízíme výhody hned dvě.

Výhoda číslo 1: Poskytnutá sleva z maloobchodních cen

Zvýhodněný nákup veškerého sortimentu knih, odborné literatury a zákonů. Veškeré Vaše nákupy budou ihned zvýhodněny a bude Vám poskytnuta zajímavá sleva z maloobchodních cen. Tato sleva může v závislosti na výši uskutečněných nákupů na Vašem zákaznickém účtu dosáhnout výše až 13% (detaily zvýhodnění Vám na požádání poskytneme).

Výhoda číslo 2: Zaměstnanecké benefity zdarma

Tento program navíc můžete nabídnout i jako zaměstnanecký benefit pro svoje zaměstnance. Ti pak nejenže obdrží stejnou slevu jakou má nastavenou Vaše společnost, ale navíc se jejich nákupy budou přičítat na Vašem zákaznickém účtu a pomohou tak rychlejšímu překročení další hranice pro větší slevu, se kterou bude opět nakupovat nejen Vaše společnost, ale i Vaši zaměstnanci.

Tak nakupujte jako obvykle a užívejte si Vy, Vaše společnost a Vaši zaměstnanci nových výhod.

 

Srdečně Vás tímto zveme na návštěvu našeho knihkupectví Mezi Světy a posezení u dobré kávy v naší kavárně, která je součástí knihkupectví. V případě zájmu o další informace či vytvoření zákaznického účtu nás neváhejte kontaktovat, e-mailem, telefonicky či osobně (viz Kontakt).

 

Těšíme se na Vás.

Váš tým Mezi Světy

Vyhledávání

Kontakt

Mezi Světy s.r.o. Palackého 100/20
75002 Přerov I - Město
731 116 622
705 115 541


Otvírací doba:
Po-Pá 08:00 - 17:30
So 08:00 - 12:00

Bankovní spojení:
Komerční banka a.s.
č.ú.: 107-237410227/0100