Mezi Světy - prostor pro Vás a Vaše knihy

Kamenná prodejna. Cílem knihkupectví Mezi Světy je přinést Vám, našim zákazníkům, tak trochu jiný způsob nakupování knih. Zbavit Vás stresu a nepohodlí při výběru knih postávajíce mezi regály. Zprostředkovat Vám klidný a spokojený nákup v příjemném prostředí s profesionální obsluhou a nadstandardními službami.  Zkrátka v klidu a v pohodě si vybrat tu pravou knihu. A pokud budete mít jakékoli dotazy, stačí se jen zeptat našich profesionálních prodejců. 

Internetová prodejna. A pro fanoušky internetového nakupování jsme se rozhodli přinášet výběr toho nejlepšího co je na trhu k dostání i prostřednictvím internetového obchodu. Stejně jako se liší od konkurence filozofie kamenné prodejny, je tomu tak i v případě prodejny internetové. Na rozdíl od většiny internetových knihkupectví, které Vás zavalí desítkami ticíc knih (které ve skutečnosti stejně nejsou skladem a někdy již nejsou vůbec k dostání), jsme se rozhodli přinášet Vám výběr toho nejlepšího co je na trhu k mání a usnadnit tak Vám tak nakupování. Každý týden náš profesionální personál připravuje nejen přehled novinek, ale také přehledy a doporučení knih, které by neměly uniknout Vaší pozornosti. Stačí si jen vybrat. A stejně jako v případě kamenné prodejny, pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte a kontaktujte svého prodejce (viz Kontakt).

Těšíme se na Vás. Váš tým Mezi Světy

Naši zákazníci - Vy a Vaše pohoda

Našimi zákazníky jsou přátelé dobrých knih a dobrého nakupování, milovníci pohody a pohodlí. Lidé, kteří se nebojí udělat si čas sami pro sebe, odměnit se a hýčkat se. Lidé, kteří rádi zkusí běžné věci dělat jinak, lépe, pohodlněji a příjemněji a rádi využijí netradičních a jedinečných služeb připravených na míru jejich přání.

Těšíme se na Vás. Váš tým Mezi Světy

Pestrá paleta služeb dle Vašich přání

Mezi Světy nabízí netradiční a jedinečné služby pro Vaše pohodlí a radost. V rámci naší snahy přínést našim zákazníkům vždy něco navíc jsou všechny tyto služby zdarma. Vymyslíme, vybereme a seženeme dárek pro koho si řeknete, seženeme knihu jakou si budete přát, ať už se jedná o těžko dostupnou raritu či povinnou četbu, zajistíme Vám vstupenky na jakoukoli akci z naší nabídky a také Vám zašleme Vaše oblíbené knihy prostřednictvím naší internetové prodejny.  A co ještě? Třeba náš jedinečný sdílený věrnostní program. Stačí jen spojit své síly s kýmkoli Vás napadne a ušetříte spoustu peněz. Více o našich službách se dovíte pokud kontaktujete svého prodejce (viz Kontakt) nebo také na těchto stránkách v sekci věnovane službám (viz Služby). Tak neváhejte a vyzkoušejte a užívejte si naše nadstandardní služby zdarma.

Těšíme se na Vás. Váš tým Mezi Světy

Vyhledávání

Kontakt

Mezi Světy s.r.o. Palackého 100/20
75002 Přerov I - Město
731 116 622
705 115 541


Otvírací doba:
Po-Pá 08:00 - 17:30
So 08:00 - 12:00

Bankovní spojení:
Komerční banka a.s.
č.ú.: 107-237410227/0100