Unikátní věrnostní program Mezi Světy.

Spojte své síly a sdílejte své odměny. Více informací v následujících článcích či u prodejců Mezi Světy.

Pro jednotlivce i skupiny

Vaše oblíbené knihkupectví Mezi Světy pro Vás připravilo zcele unikátní volně přenosný VIP program. Protože VIP (z anglického Very Important People) je označení pro velmi důležité lidi a vy, naši zákazníci, jste pro nás velmi důležití, rozhodli jsme si pro Vás připravit naprosto jedinečný věrnostní program. A aby Vám program přinášel co nejdříve a co nejvíce radosti, budete mít možnost spojit své síly s ostatními a na oplátku s nimi sdílet získané výhody.

A jak to celé funguje?

Velmi jednoduše. Zaregistrujte si u nás svůj zákaznický účet a řekněte o něj všem, Vaší rodině, Vašim blízkým, kamarádům, spolužákům, kolegům či známým. Všichni pak můžete dělat nákupy na společný účet a tak rychleji dosáhnout na ty nejvyšší benefity, které náš program přináší. Váš společný účet bude Vaše společná radost. Sdílení účtu je naprosto jednoduché. Není potřeba předkládat žádné registrační kartičky, žádná heslo apod.. Stačí znát jen jméno zákaznického účtu na který chcete provedený nákup připsat a využít tak výhod, které tento účet poskytuje.

Co tedy získáte účastí v našem programu?

Všichni zaregistrovaní účastníci, kteří nám dají k dispozici svou e-mailovou adresu, budou přednostně informování o našich kulturně společenských akcích (autogramiády, autorské čtení, čtení pro děti atd.) a budou tak mít přednostní vstup na námi pořádané akce a také budou vždy přednostně informování o všech novinkách.

Všichni zaregistrovaní účastníci mohou získat slevu na své nákupy a to až ve výši 13%. Výše slev je odstupňována dle dosaženého stavu zákaznického účtu.

nákupy na zákaznickém účtu v celkové výši 1.000 Kč sleva 3%

nákupy na zákaznickém účtu v celkové výši 3.000 Kč sleva 5%

nákupy na zákaznickém účtu v celkové výši 6.000 Kč sleva 7%

nákupy na zákaznickém účtu v celkové výši 10.000 Kč sleva 10%

nákupy na zákaznickém účtu v celkové výši 20.000 Kč sleva 13%

Sleva bude poskytnuta na všechny další nákupy ode dne dosažení příslušné výše zákaznického účtu a je platná až do konce roku 2017.

 

Tak neváhejte a domluvte se s co nejvíce lidmi. Náš věrnostní program je zcela unikátním volně přenosným VIP programem, ze kterého můžete mít maximální výhody nejen Vy, ale úplně každý, komu to dopřejete. Záleží jen na Vás.

 

Těšíme se na Vás.

Váš tým Mezi Světy

Pro firmy

Vaše oblíbené knihkupectví Mezi Světy se rozhodlo zpřístupnit velmi oblíbený VIP zákaznický program i všem firmám a společnostem v regionu. Jste vlastníkem společnosti? Máte na starosti nákup odborné či jiné literatury ve Vaší společnosti? Pracujete v oddělení lidských zdrojů? Jste zaměstnancem společnosti a rádi byste představili svému nadřízenému nápad, který s radostí přivítá? Pak jsou níže uvedené řádky určeny právě Vám.

Jako i ostatní obchodní a výrobní společnosti, utratí jistě i Vaše společnost ročně nemalou částku za nákup aktuální verze zákonů či odborné literatury. Když už je nezbytné tyto peníze utratit, co takhle z toho mít nějakou výhodu? A my Vám nabízíme výhody hned dvě.

Výhoda číslo 1: Poskytnutá sleva z maloobchodních cen

Zvýhodněný nákup veškerého sortimentu knih, odborné literatury a zákonů. Veškeré Vaše nákupy budou ihned zvýhodněny a bude Vám poskytnuta zajímavá sleva z maloobchodních cen. Tato sleva může v závislosti na výši uskutečněných nákupů na Vašem zákaznickém účtu dosáhnout výše až 13% (detaily zvýhodnění Vám na požádání poskytneme).

Výhoda číslo 2: Zaměstnanecké benefity zdarma

Tento program navíc můžete nabídnout i jako zaměstnanecký benefit pro svoje zaměstnance. Ti pak nejenže obdrží stejnou slevu jakou má nastavenou Vaše společnost, ale navíc se jejich nákupy budou přičítat na Vašem zákaznickém účtu a pomohou tak rychlejšímu překročení další hranice pro větší slevu, se kterou bude opět nakupovat nejen Vaše společnost, ale i Vaši zaměstnanci.

Tak nakupujte jako obvykle a užívejte si Vy, Vaše společnost a Vaši zaměstnanci nových výhod.

 

Srdečně Vás tímto zveme na návštěvu našeho knihkupectví Mezi Světy a posezení u dobré kávy v naší kavárně, která je součástí knihkupectví. V případě zájmu o další informace či vytvoření zákaznického účtu nás neváhejte kontaktovat, e-mailem, telefonicky či osobně (viz Kontakt).

 

Těšíme se na Vás.

Váš tým Mezi Světy

Vyhledávání

Kontakt

Mezi Světy s.r.o. Palackého 100/20
75002 Přerov I - Město
731 116 622
705 115 541


Otvírací doba:
Po-Pá 08:00 - 17:30
So 08:00 - 12:00

Bankovní spojení:
Komerční banka a.s.
č.ú.: 107-237410227/0100